Wady i zalety laserowej korekcji wzroku

Mam wade wzroku na lewe oko -1 i -0,5 cylinder i prawe oko -1,25 i -0,25 czy opłaca sie robic korekcje laserowa? Mam szanse przejsc komisje lekarska?

Witam! Zazwyczaj przy tak małych wadach wzroku nie wykonuje się korekcji laserowej. Nie wiem o jaką komisję lekarską chodzi. W każdym jednak przypadku należy poinformować wchodzących w jej skład lekarzy o ewentualnych problemach i dysfunkcjach zdrowotnych.