Wady kręgosłupa a ból głowy i drętwienie ręki

witam.Zniesienie lordozy szyjnej. Obniżenie wys.krążka m/k C4-C7. Osteofity na przednich krawedziach trzonów kregów. Poza tym kregosłup C bez zmian radiologicznych. Czy od tego moze bolec glowa, i czy moga dretwiec i swedziec palce u lewej reki?? Z góry dziekuje za odpowiedz..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu mają charakter zwyrodnieniowy. Warto skonsultować się z rehabilitantem gdyż wskazane są w tym momencie ćwiczenia wzmacniające kręgosłup.