Waga 18-miesięcznego dziecka a możliwe nieprawidłowości

Dziendobry ,nie pokoje sie waga mojej corki -ma ona 18miesiecy i wazy 9100 kg wzrostu ma okolo 1.50cm ,dodam ze,nie chce jesc jej tata tez byl niejadkiem ,nie czuje glodu ,dodam ze w nocy je piers ,urodzila sie malutka miala 2600 i w pierwszej dobie spadla do 2300 i bardzo trudno i po malu przybierala na wadze .

Aleksander Ropielewski

Chyba dosżło do pomyłki odnośnie wagi (rozumiem, że chodzi o 9,1kg) i wzrostu (niw wiem jaki jest obecy wzrost). dlatego trudno jest mi ocenić czy są powody do niepokoju. Łatwo to wyjaśnić idąc do lekarza rodzinnego, który naniesie parametry morfologicnze na siatkę centylową.