Waga 8,5-miesięcznego niemowlaka

Witam.mój syn ma 8,5 miesiąca i jest dość grubiutkim dzieckiem gdyż wazy 11 kg. Dużo czytam w internecie na temat wagi dzieci w jego wieku i wydaje mi się ze mój jest za gruby.Kuba jest na piersi cały czas, obecnie mleko je tylko w nocy ale co dwie godz albo i częściej się budzi.przełamanie ,skoczki w nocy nie działają, musi dostać piers i koniec.w dzień je obiadki,deserki,kasze raz dziennie.do picia tylko woda.przegrywa tylko chrupki kukurydziane- 1-2 szt dziennie.co robię nie tak .proszę o pom

Aleksander Ropielewski

Bez analizy masy ciała i wzrostu na siatkach centylowych oraz analizy jadłospisu syna nie jestem w stanie ocenić czy dziecko ma nadwagę oraz czy i ew. jakie błędy żywieniowe Pani popełnia.