Waga dziecka na badaniu USG

witam.mam pytanie bardzo mnie irytujace.jestem w trzynatym tygodniu i trzy dni w ciazy,moj lekarz powiedzial ze dziecko wazy 9 gram czy to mozliwe ze tak malutko.bardzo prosze o odpowiedz i jak oznacza sie wage dziecka na badaniu usg.z gory bardzo dziekuje

Robert Markowski Ginekologia

Wagę szacuję program komputerowy zainstalowany w aparacie USG. W pierwszym trymestrze istotniejsze są wymiary iż waga. Jeżeli są odpowiednie - może Pani być spokojna.