Waga dziecka w 29. tygodniu ciąży

Witam ..Proszę o odpowiedz... jestem w ciazy w 29 3 dni tydz i byłam u lekarza..lekarz mi powiedzial ze dziudziuś waży 1020 i powiedział ze waga jest prawidłowa ze wszystko się mieści w normie.... Boje się czy to nie zamało...?? kolejną wizytę mam w 33 3 dni ile do tego czasu moja kruszynka może przytyć?? Proszę o szybką odpowiedz specjalistów?? Powinnam się martwić?? z USG podobno dziewczynka ?

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do niepokoju, płód w III trymestrze przybiera najwięcej na wadze i do 33 masa szacunkowa powinna wzrosnąć do ponad 2kg.