Waga dziecka w wieku 20 miesięcy

dzień dobry synek urodził sie w 37 tyg ciazy z waga 2980 52 cm teraz ma 20 miesiecy wazy 11 kilo i ma 82,5 cm prosze napisac czy w siatkach centylowych sie miesci i czy jest wszystko w pozadku

Prosze pojsc z tym pytaniem do pediatry ktory naniesie dziecko na siatki centylowe i oceni rozwoj dziecka. Siatki centylowe moze Pani rowniez znalezc w internecie i zrobic to samodzielnie