Waga i wzrost a odchudzanie

mam 163cm wzrostu, waże 56kg. aktywnie plywam, jezdze na rolkach, biegam. waze sie co jakiś cs i mam najlepszy wynik,poza tym robie cwiczenia z internetu i schudlam 2 kg, jednak uwazam ze nadal jstem za gruba i chce sie odchudzic. pomożcie mi co mam zrobic aby zrzucic jeszcze przynajmniej te 5 kg i czy powinnam to zrobić. czy powinnam się odchudzać?

Witam serdecznie! Pani aktualny wskaźnik masy ciała (BMI) mieści się w normie, ponieważ wynosi 21.Przy macie ciała równej 51 kg groziłaby Pani niedowaga. Po więcej wskazówek zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska