Waga niemowlęcia w wieku 6 miesięcy

witam,moje dziecko wazy 6kg i ma 5,5 miesiaca a urodzilo sie z waga 3,400 cały czas jest na piersi nie płacze i jest raczej pogodnym dzieckiem i tak sie zastanawiam czy jest to dobra wga jeraz juz od 2 tygoni wprowadziłam deserki z biszkoptem dzieco ma apetyt ale zastanawia sie czemu nie przybiera ja i maz jetesmy szczupłej budowy,chce go teraz odstawic od piersi i nie wiem jakie mleko wybrac,raz go przebiałkowałam ale potem trzymałam diete i jest teraz dobrze

Witam,
przyrost masy ciała to kwestia bardzo indywidualna.
Pytanie jak wygląda w siatkach centylowych, myślę że nie ma powodów do niepokoju, skoro ma apetyt i nic się nie dzieje.

pozdrawiam