Waga płodu w 35 tygodniu ciąży u kobiety z cukrzycą ciążową

Dzień Dobry . jestem pod koniec 35 tygodnia ciąży i byłam na usg i lekarz powiedział że ciąża jest mniejsza o miesiąc i zamiast 2 sierpnia urodzę 29 sierpnia . waga dziecka 1700g. przy cukrzycy ciążowej i diecie 1800kcal. czy to normalna waga dla płodu kobiety z cukrzycą ? czy tą dietą nie zagłodzę dziecka ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania pierwszych wyliczeń terminu porodu i kolejnych. A także daty ostatniej miesiączki i jej regularności nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.