Waga płodu w 36. tygodniu ciąży a zagrożenie przedwczesnym porodem

Dzień dobry, Jestem w 36 tyg+6 wedł. miesiączki, według brzuszka 2 tygodnie mniej, moja mała ma wagę -2,2 kg , a szyjka 24,5 mm, czy to jest zagrożenie przedwczesnego porodu? Czy córeczka nie jest za mała w stosunku do tygodnia ciąży?, przepływy są w porządku, ktg również,

Lek. Katarzyna Szymczak

Dziecko faktycznie ma małą masę, ale może jeszcze przybrać do czasu porodu.
Pozdrawiam