Waga po ciąży a owulacja

Od ponad3lat zmagam się z wagą,jestem po2 ciążach, po1szej wszystko było ok. Po 2ej szybko przytyłam do 90kg, potem nagle schudłam 13kg.Lekarz podejrzewał tarczyce ale wyniki są w normie.Cukier i test na obciążenie też. Insulina w normie.Moja największa bolączka to duży brzuch i boki. Miesiączki mam regularne.Po owulacji zaczynam puchnąć,źle się czuć,mieć mdłości, zaparcia,nagłe bolesne biegunki, bardzo mocne poty.Ogólnie zauważyłam,że libido spadło mi do0oraz zwiotczały mi piersi.Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa najlepiej razem ze specjalizacją z endokrynologii. Sądzę, że konieczne są badania hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.