Waga po odchudzaniu u 37-latki

Dziendobry. Jestem kobieta 78rocznik,164 wzrostu i w tej chwili 55,5 kg.schudlam od czerwca 2014 ,moja waga byla wtedy w ok.71-73 a nawet 75 kg.od czerwca zmienilam odżywianie ,mniejsze porcje,ograniczylam słodkie ze wzgledu na bóle brzucha i wzdęcia,jem ryż,kasze,tylko gotowane.chudne stopniowo: od czerwca do polowy sierpnia waga spadła do 63kg,na koniec listopada 60,teraznpolowa stycznia 55,5.czy mam sie martwic taka waga czy jest wporzadku?w sierpniu ogolne badaniam krwi wyszly bez zmian

Witam,

Pani BMI jest obecnie w normie, czyli masa ciała jest prawidłowa. Jej spadek może być spowodowany zmianą trybu życia oraz obniżeniem dobowego zapotrzebowania energetycznego.

Zalecam konsultację w celu ustalenia prawidłowego zapotrzebowania energetycznego oraz odpowiedniego rozplanowania jadłospisu.

Pozdrawiam,
dietetyk Magdalena Borowiec
http://fit-amina.blogspot.com/