Waga przy wzroście 168 cm

Witam , mam takie pytanie , czy to normalne ze przy wzroście metr 168 ,wazę 53/54 kg , mam 21 lat proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam. Joanna Arciszewska

Witam Panią,
W tym momencie Pani BMI (współczynnik prawidłowej masy ciała powstały przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach) wskazuje na wagę zdrową. Jest jednak w dolnej granicy wiec nie powinna już Pani chudnąć.
Proszę zadbać o zdrową i pełnowartościową dietę.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk