Waga u dwumiesięcznego dziecka

Witam. Mój synek 1.05. skończy dopiero drugi miesiąc życia a już waży 7.100g i mierzy 67cm. Od 2.tygodni jest na mleku modyfikowanym, je co ok.2,5.godz. po 120ml, ale też dużo śpi. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale oboje z mężem jesteśmy wysocy (170 i 186cm). Czy takie miary dla dziecka w tym wieku są prawidłowe? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jest trochę za ciężki.ale to trzeba sprawdzić w stosunku do długości ciała.w książeczce dziecka na końcu są siatki centylowe , tam proszę sprawdzić.