Waga w miejscu i objadanie się

Witam mam 37 lat i 170c wzrostu 2 lata temu zaczełam sie odchudzac przez rok schudłam 24 kg pozniej przestałam przybyło mi 4 kg przez nastepny rok wiec chcialam sie wziąśc za siebie postanowiłam ze wrócę do diety z przed 2 lat ale niewiem co sie dzieje 1 tydzień diety i waga stoji wiec to mnie zniecheca i pozniej przez dwa dni zaczynam sie objadac i znow dieta i nic i znow objadanie niewiem co sie dzieje czy ja chora jestem jakas czy co

Najważniejsza będzie konsekwencja i wytrwałość.
Proszę zwrócić uwagę na ilość wypijanej wody, powinna Pani wypijać 30ml /1 kg masy ciała. Bardzo może też pomóc regularność posiłków, oraz aktywność fizyczna (przynajmniej szybki spacer) 3-4 x w tygodniu. To wzmocni silną wolę i także pomoże w osiągnięciu celu.
Powodzenia!

Witam Panią,

Zapewne stosuje Pani zbyt drastyczną dietę i z tego względu pojawia się objadanie. Wygładza Pani swój organizm, który zaczyna mieć braki składników odżywczych, domaga się ich a Pani zaczyna sięgac po nadmierną ilość pokarmu, czując wzmożony apetyt. Musi Pani pamiętać że jedynie racjonalne odżywianie przyniesie pożądane i co bardzo ważne długotrwałe efekty. to co ja mogę zaproponować to zaprosić Panią na konsultację dietetyczną. Pacjentów przyjmuję przy ulicy Głębockiej 56H Warszawa
W czasie spotkania wykonuję pomiary:
masy ciała
tkanki tłuszczowej
nawodnienia organizmu
masy mięśniowej
masy kostnej
czynnej(AMR) i biernej(BMR) przemiany materii
określam rodzaj sylwetki (WHR)

Przeprowadzę również szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, tak aby dieta była jak najbardziej indywidualna.
Muszę się zorientować jaki jest Pani styl życia, stan zdrowia, ile ma Pani czasu na przygotowywanie posiłków, jakie są Pani preferencje smakowe itp.
Na podstawie wyników z pomiarów i informacji uzyskanych z wywiadu układam dietę.

Dodatkowo otrzymuje Pani podstawowe zalecenia żywieniowe, listę zakazanych i dozwolonych produktów w czasie diety, ciekawe przepisy, moje artykuły i inne cenne wskazówki.

Częstotliwość spotkań kontrolnych ustala Pani sama, ja niczego nie narzucam.

Jeżeli nie jest Pani z Warszawy i nie ma możliwości dojazdu prowadzę także konsultacje online. W tym wypadku wywiad otrzymuje Pani na maila. Wypełnia Pani i mi odsyła a ja na podstawie odpowiedzi ułożę dietę.Usługi są jednak odpłatne.

Serdecznie zapraszam! Naprawdę warto zająć się sprawą kompleksowo i profesjonalnie.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana proszę o odpowiedź zwrotną w celu ustalenia szczegółów.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk