Waga w miejscu pomimo zdrowego trybu życia

Dzień dobry, mam 24 lata, 3 tygodnie temu przeszłam na zdrowy tryb życia. Jem 4-5 posiłków dziennie: owoce (2 pierwsze posiłki), warzywa, chudy nabiał i produkty pełnoziarniste, min 1,5l wody. Zero słodyczy i fastfoodów. Ćwiczę 4-6 razy w tygodniu, przede wszystkim fitness, jazda na rowerze (min. 30 km), czasem biegam. Mam niedoczynność tarczycy, od ponad roku uregulowaną i wg mojego endokrynologa organizm funkcjonuje prawidłowo. Mimo to moja waga stoi w miejscu. Co może być tego przyczyną?

Witam Panią,
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani sylwetka.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk