Wągry u małego dziecka

Witam, moj synek ma wagry na policzkach w uszach i dwa na syjce. Lekarze twierdza ze to trodzik niemowlecy ktory zejdzie z tym ze ma to od prawie roku(na piaty dzien od porodu zauwazylam pierwszego wagra). Fakt ze on tego nie odczuwa bo ani nie boli ani nie swedzi.Pozdrawiam i prosze o rade.

Dzień dobry,

Ile on ma teraz miesięcy?
Proszę trochę zmienić dietę dziecka, proszę do posiłków wprowadzić kwasy omega -3. Proszę dolewać około 0,5 łyżeczki oleju lnianego do mleka/ obiadku - 1 raz dziennie.