Wahania bHCG po poronieniu

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 7.12 od początku ciąży plamiłam, tydzień po tygodniu beta zatrzymała się na poziomie 103, częściowo poroniłam samoistnie, endometrium zmalalo z 30 do 15mm, zglosilam się do szpitala podano mi arthrotec, beta 240, nastepnego dnia po lekach endometrium 12 mm z uwagi na wzrost bety zrobiono łyżeczkowanie, następnego dnia beta 184 i wypis ze szpitala.Po 6 dniach beta wynosi 280, czy w grę wchodzi nieporoniona ciąża pozamaciczna czy wahania bety są po prostu możliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie powinno być takiego poziomu beta hcg. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.