Wahania długości cyklu miesiączkowego

Witam. Mam 22 lata, od 8 lat miesiączkuje. Teraz okresy są raczej regularne , tylko martwi mnie to że w jednym miesiącu jest co 28 dni , w następnym po 32 dniach , w kolejnym znowu po 30 dniach i tak różnie. Raczej tak do 35 dni. Czy to jest normalne ? Czy to są jakieś zaburzenia hormonalne ??? Pozdrawiam.

Witam! Długość prawidłowego cyklu miesięcznego waha się między 22-35 dni. Cykle w Pani wieku nie muszą być jeszcze idealnie regularne. Proszę jednak pamiętać, iż każda kobieta powinna regularnie poddawać się badaniom ginekologicznym.