Wahania hormonalne a brak ochoty na seks

Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na sex jest to spowodowane naj prawdopodobnie wahaniem hormonuw czy są w takim przypadku jest wskazanie leczenie hormonalne czy samo wszystko wróci się do normy?

Spadek libido ma różne uwarunkowania, niekoniecznie hormonalne.
Profil hormonalny powinno się jednak wykonać, lekarz po zebraniu wywiadu decyduje o zakresie badań diagnostycznych, w tym hormonalnych.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl