Wahania hormonalne u córki a wyniki badań

witam chciałabym uzyskać odpowiedź na temat wyników badań 2-letniej córeczki. Hormon tyreotropowy - TSH 7.04 µIU/ml norma:0,7 - 5,97 Wolna tyroksyna - FT4 1.19 ng/dl norma 0,96 - 1,77 Wolna trijodotyronina - FT3 4.97 pg/ml norma: 2,41 - 5,5 P/c przeciwko tyreoperoksydazie A -TPO 9.20 IU/ml norma: 0 - 34 Jednocześnie w każdym badaniu wychodzi iż MPV 8.8 fl norma 9 - 13 L PDW 8.6 % norma 9 - 17 są za niskie Będę wdzięczna za interpretację badań gdyż od urodzenia występują wahania hormonalne i dziwne objawy neurologiczne a diagnozy i leczeni wciąż brak.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dokładnie objawy? Konieczna konsultacja endokrynologa i neurologa