Wahania nastrojów, płaczliwość a radość

Mam 19 lat i chyba duże wahania nastroju. Bywa, że wszystko jest dobrze a za chwile mam nerwy i nie kontroluje swoich słów i mowie wszystko w złości. Wiem, że mam nerwice.. Teraz od 2 dni płacze ciągle, bez powodu, mimo tego, że jestem szczęśliwa i wszystko w moim życiu się układa.. nie wiem co z tym robić i gdzie się zgłosic? Raz jestem szczęśliwa a po 5minutach płacze bez powodu.

Witam,
warto w takiej sytuacji byłoby zapewne skorzystać z pomocy psychologa i przyjrzeć się sprawie bliżej. Jeśli chciałaby Pani skorzystać z bezpłatnej psychoterapii proszę szukać Poradni Zdrowia Psychicznego refundowanych z NFZ w miejscu odpowiednim do miejsca Pani zamieszkania. Pozdrawiam.