Wahania nastrojów u 19-latka

Witam. Od około trzech tygodni mam dziwne wahania nastrojów. W ciągu godziny potrafię zmienić się z wesołej i uśmiechniętej w podłe i wrzeszczące babsko, które nienawidzi wszystkiego dookoła. Czasami myślę o śmieci jak o jedynym wyjściu. Tracę wszystkich przyjaciół i znajomych. Odpycham od siebie ludzi po czym użalam się nad sobą. Samo-okaleczałam się przez jakiś czas, żeby przestać myśleć o bólu psychicznym. Nie wiem co mam robić. Jedyne co przychodzi mi łatwo to płacz.

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z psychologiem w celu postawienia doagnozy oraz rozpoczęcie psychoterapii. Pomoc może pani uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pozdrawiam.