Wahania nastroju i płaczliwość po porodzie

Witam. jestem 4 miesiace po porodzie ale od okolo dwóch miesiecy jestem bardzo nerwowa i placzliwa. czy to jakies obiawy depresji dlaczego tak sie dzieje. prosze o odpowiedz. Dziekuje

To normalne, że po porodzie występują wahania nastroju. Cała gospodarka hormonalna przechodzi rewolucję. Proszę obserwować się, jeśli objawy się nasilą warto zwrócić się o wsparcie.