Wahania nastroju podczas rozłąki z mężem

Dobry wieczór mam problem z tym ze mam wachania nastroju raz jestem szczęśliwa raz chce mi się płakać. Mój mąż pracuje za granicą strasznie tęsknię a jak do mnie dzwoni to wiecznie mam do niego pretensję o byle co wtedy jestem agresywna chce mi sie płakać i z tęsknoty serce mi rozrywa . Proszę o poradę co powinnam zrobić może jakie tabletki pomogą mi przetrwać tą rozłąkę

Dzień dobry!

Pani trudności wiążą się z uczuciowością, radzeniem sobie z emocjami, cechami osobowości, relacją w związku itp. stąd przyjmowanie leków byłoby jedynie zagłuszaniem objawów, a nie działało na realne przyczyny. Zachęcam do konsultacji psychologicznej oraz podjęcia terapii. Nie jest jednak oczywiście wykluczone, że w toku diagnozy zostanie postawiona diagnoza (np. stanu depresji), która będzie wiązała się z rozważeniem leczenia farmakologicznego.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza