Wahania nastroju u 22-latki

Witam serdecznie. Mam lat 22, jestem studentką, od ponad 2 lat jestem w związku. Zauważyłam u siebie wahania nastroju. Śmieję się, byle szczegół doprowadza mnie do złości, a następnie płacz, śmiech, totalna rezygnacja. Cierpi na tym mój związek, gdyż wciąż coś jest nie tak, sprzeczki, czepiam się o byle co. Jestem świadoma że coś się dzieję, ale nie wiem co i jak sobie z tym radzić. To poczucie beznadziejności oraz niechęć do wszystkiego i wszystkich jest wykańczająca. Proszę o radę. Pozdrawiam

Dzień dobry, rozumiem, że ciężko w tym miejscu odpowiedzieć pani na pytanie o przyczynę tych wahań nastroju, z tego względu zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii podczas której przy wsparciu terapeuty być może znajdzie pani przyczynę pani stanu i uda się pani poprawić swoje funkcjonowanie. Pozdrawiam.

Aby coś konkretnego móc polecić, potrzebna jest większa ilość szczegółowych informacji. Proszę zgłosić się do psychologa i podjąć z nim współpracę w celu zrównoważenia Pani nastroju i podejścia do życia. Źródła tego stanu mogą być różne - albo "chwilowy" kryzys, albo rozwijające się zaburzenie nastroju, albo jesto to reakcja na nadmierny stres...Poznanie źródeł pozwoli zaproponować konkretne metody zaradcze. Pozdrawiam.