Wahania poziomu OB i gorączka po przeszczepie nerki

dzień dobry. mam taki problem. Jestem po przeszczepie nerki od paru lat. Czułam się dobrze dopóki ob mi nie urosło do 104 i gorączka.odwiedziłam trzy razy juz szpitale gdzie niewiedzą co mi jest badania sa dobre a ob spada do 80 po antybiotyku ale zamiast mi spadac to rosnie spowrotem i znowu trzeba do szpitala. Proszę o pomoc bo jeszcze chciałabym pożyć na tym świecie a mam dla kogo. A lekarze niewiedzą co to jest

Witam serdecznie. Taka porada znacznie przekracza możliwości forum. Jeżeli podniesione jest tylko OB nie musi to świadczyć o poważnej patologii. Jest to wykładnik stanu zapalnego co w przypadku przyjmowania immunosupresantów może okazać się groźne. Warto szukać przyczyny nie mniej jednak poprzez internetową poradę trudno mi wskazać przyczynę.