Wahania temperatury, ból oczu i stawów, otępienie, zimne poty oraz problemy z koncentracją

Witam. Od kilku dni utrzymuje się dziwny stan organizmu. Objawy i odczucia wskazują na stan chorobowy czyli-poczucie gorączki,ból oczu,stawów,odczucie zimna jak przy wysokiej temperaturze.Co jednak jest niepokojące temperatura rzeczywista to 36.1 Otępienie,słabość,brak skupienia,zimne poty.Na co wskazują takowe objawy?

Witam
W pierwszej kolejności proszę sprawdzić poprawność działania termometru. Przy infekcjach wirusowych mogą występować bóle kostno-mięśniowe, nie zawsze musi występować podwyższona temperatura. Co do innych objawów proszę udać się do lekarza w celu wykonania badania.