Wahania wagi u 18-latki

Witam . Mam 18 lat ,przy wzroscie 155-156 moja waga wynosila ostatnio 37,9 Wazac sie dzis wyszlo 38,2 czy normalne sa wahania wagi ? Ogolnie czuje sie ciezko, mam wzdety brzuch, czuje sie jakbym byla napuchnieya i chcialabym dostac jakas porade

Dzień dobry,

tego typu wahania wagi są normalne. Może ona być różna (nawet 2 kg) w zależności od tego np czy jest Pani przed miesiączką czy po okresie.

Pozdrawiam

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Witam serdecznie,

Wahania wagi są czymś normalnym u uwarunkowane fizjologią kobiet. Jeżeli wzdęcia brzucha utrzymują się cały czas, warto zrobić diagnostykę w kierunku nadwrażliwości pokarmowych.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również
z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!

Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 696 884 351

Warto również przeczytać:Dieta eliminacyjna-kiedy ma sens? http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/dieta-eliminacyjna-kiedy-ma-sens.html?c=8