Walka z fetyszem stóp u mężczyzny

Witam. Mam pytanie odnosnie mojego fetyszu i jego ewaluacji. Od wielu lat mam fetysz stop. Lubie zadbane stopy kobiet w wieku od 20-40 lat. Ale od jakiegos czasu moj fetysz ewaluowal. Poniewaz zauwazylem ze podniecaja mnie stopy mojej 19 letniej siostry. Zauwazylem ze najbardziej. Nawet przestalem zwracac uwage na stopy innych kobiet. Siostra mieszka ze mna i widze jej stopy codziennzy ja musze sie leczyc ?

Dzień dobry!

Jeśli Pana preferencje seksualne sprawiają Panu cierpienie, niepokoją, martwią, utrudniają lub uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie - a także jeśli mogą stanowić zagrożenie dla Pana lub Pana otoczenia (np. siostry lub innych kobiet), a ich realizacja może być karalna - tak, proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza