Walka z łupieżem pstrym

witam mam na imie Edyta od kilku lat walcze z łupiezem pstrym mam go na plecach wczesniej mialam tylko male plamki na srodku pleców ale teraz takjakby to znowu ruszylo i mam go juz na ramionach i strasznie to swedzi jak to zatrzymac wyleczyc? prosze o pomoc lub rade niewiem co robic .pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę niezwłocznie udać się do specjalisty dermatologa, który wdroży właściwe leczenie.