Warstwa hyperechogeniczna tkanki pod brodawką sutka w wyniku USG u 21-latka

MAm 21 lat i jestem mężczyzną. Mialem badanie usg ktore wykazało : Pod lewa brodawka sutka warstwa hyperechogoniczniej tkanki (najprawdopodobniej gruczołowej) do 6 mm bez patologicznych zmian ogniskowych. Odczynowe wezły chlonne do 8 mm w lewym dole pachowym. Jak Pani/Pan ocenia tą diagnoze , czy powinienem sie martwić ?

To nic niepokojącego, to tylko zwykły, niewielki fragment gruczołu sutkowego jaki też występuje u mężczyzn. Węzły chłonne też nie budzą niepokoju, bo ich średnica nie przekracza 10 mm.