Wartość pH moczu u 16-miesięcznego dziecka

Witam,proszę o podpowiedz bo wizyte mamy dopiero w środę co oznaczać może u 16 mcznego dziecka PH8 ,osad moczu 19,bakteriuria 10 ^3 kom./ml -3 rodzaje ziarenkowców Gram(+), poj.pałeczki Gram (-),pozostałę w normie lub nie wykryto.Pozdrawiam Iza

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik może wskazywać na infekcje w zależności od płci dziecka sposobu pobrania próbki itp. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego.