Wartości odżywcze i kaloryczność posiłków dietetycznych

Dziez dobry.jakie wartosci odzywcze i kalorycznosc mialy moje dzisiejsze posiłki? Posilek 1: 5 lyzek kaszy jeczmiennej+2 chochle rosolu,pół gotowanej marchwi,pol gotowanej pietruszki+1.4 gotowanego selera. Posilek 2 :bułka kukurydziana z 1 lyzeczka masla,plastrem szynki drobiowej i sera zoltego+2 sliwki+ ok.1/5 bulki z dynią. Posilek 3(ok.godz. 17:45) :ok.110g twarogu chudego z 1 lyzeczka miodu,jablko,2 kromki chleba zytniego(kazda z 1/2 lyzeczki masla).Zamierzam zjesc jeszcze banana.

Witam!
Warto skorzystać z tabel wartości odżywczych produktów spożywczych, takie tabele są dostępne w internecie a darmo. Powinien Pan tylko znać dokładną gramaturę tego co Pan je.