Wartości w 8. tygodniu ciąży

Witam. Obecnie jestem w 8 tc i 3 dni.Usg wykazało akcje serca 144u/min i wielkość zarodka CRL 20,2 oraz pęcherzyka 32,8mm. Proszę o informacje czy wielkości te są prawidłowe jak na wiek ciąży?Jakie są prawidłowe normy akcji serca w 8 i9 tygodniu ciąży?

Witaminy w ciąży

Lek. Marta Jaruchowska

Zawsze w kazdym badaniu USG aparat wylicza na podstawie CRL-u wielkość ciąży i przewidywany termin porodu, gdy jest juz zarodek na podstawie głównie CRL. Czynnośc serca jest w granicach normy. 140 u/min +-20