Wąska pochwa i penis o długości 17 cm

Mam waska mala dziurke, dlugosc pochwy 8cm, moj partner ma penisa o dlugosci 17cm obwod 13cm, mam bole podczas stosunku, penis partnera jest mocno zadarty do gory we wzwodzie.Co mam zrobic, czy zmienic partnera, ?

Dzień dobry!

Taka jest właśnie przeciętna i prawidłowa głębokość pochwy. Podczas podniecenia dochodzi jednak do jej otwarcia i nawilżenia, co powinno zapewniać komfortowe współżycie. Z pewnością warto, aby zastanowiła się Pani, czy podczas zbliżeń odczuwa Pani podniecenie, czy jest ono wystarczające, czy też mogłoby być większe. Aby zmniejszyć dyskomfort, można stosować dodatkowe lubrykanty, a także wybrać takie pozycje, które będą dla Pani najbardziej wygodne i bezbolesne.
Większość par odczuwa w początkach współżycia różnego rodzaju trudności, które zazwyczaj z czasem i rosnącym doświadczeniem jest możliwe pokonać.

Pozdrawiam!