Wąski, przerywany strumień moczu i problem z ejakulacją u 31-letniego mężczyzny

od 4 lat:- waski, przerywany strumien moczu i trudna ejakujacja- slaba kontrola pecherza- slaby przeplyw krwi do pracia w pozycji siedzacej, mrowienie w kroku ucisk na prawy nerw pachwinowy- wieloktrotne USG, TRUS, MRI miednicy mniejszej, posiewy moczu bakter./myko., calkowicie w normie- poty nocne- IgE stale w okolicach 900 (norma <100)- brak diagnozy pomimo ok. 40-50 wizyt u lekarzy roznych specjalnosci, w tym ok. 10 urologowCzy w tej sytuacji zasadne jest USG prącia?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Sam opis toi zmalo musi pan zostac zbadany prze urologa i ten powinie zadecydowac co dalej i jakie badania moglyby miec naczenie do dalszego postepowania