Wątpliwy wynik badania na różyczkę

Witam. Chciałabym sie dowiedzieć, jak mam zinterpretować wynik badania różyczki: IgM 1:90, napisano "wątpliwy". I właśnie o to "watpliwy" mi chodzi. Co z tym dalej?To znaczy, że wciąż przechodzę tę różyczkę, co powinnam zrobić z takim wynikiem? Tym bardziej, że taki wynik to chyba jeszcze norma - ujemniego (1:90). Dodam, że IgG wyszedł 19,8 dodatni i że jestem obecnie w 12 tyg. ciąży, więc troszkę się boję co dalej. Dziękuję o zapoznanie się z moimi badaniami. Katarzyna
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Proszę o podanie dokładnych przedziałów norm przeciwciał klasy IgM z laboratorium, w którym zostały wykonywane. Pomoże to mi we właściwej interpretacji badania.