Wątroba niepowiększona o znacznie wzmożonym jasnym echu

witam miałem dziś robione usg jamy brzusznej ponieważ miałem powiększone próby wątrobowe alat aspat opis wygląda nast! Wątroba niepowiększona o znacznie wzmożonym jasnym echu pęcherzyk żółciowy echoujmny pzw i żyła wrotna nieposzerzone trzustka śledziona bez zmian nerki obustronnie położone typowo bez zastoju lub widocznych złogów pęcherz moczowy o równych ścianach

Taki obraz USG wątroby może wskazywać np. na jej stłuszczenie. Jaka jest Pana waga ciała, BMI, czy nie nadużywa Pan alkoholu?