Wątroba niepowiększona, z cechami niewielkiego stłuszczenia

Witam! badanie usg jamy brzusznej: wątroba niepowiększona, z cechami niewielkiego stłuszczenia .Pęcherzyk żółciowy cienkościenny zawiera liczne złogi śr. do 5mm drogi żółciowe nieposzerzone. Nerki :lewa i prawa dł 117mm W nerce lewej torbiel zatokowa śr 13mm w miąższu pasmo odbić włóknistych dł do 8mm oraz ognisko hiperechogeniczne śr 5,5mm angiomyolipoma? Nerka prawa torbiel zatokowa śr14mm. Pola nadnerczowe bez patologicznych odbić. Co to znaczy i czy konieczne jest leczenie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Interpretacja badania oraz ewentualne sugestie dotyczące leczenia są niemożliwe do udzielenia bez znajomości danych klinicznych dotyczących pacjenta. Proszę wynik badania skonsultować z lekarzem, który zlecił jego wykonanie.