Wątroba o zaostrzonym brzegu, niepowiększona o obniżonej echogeniczności

Witam z badania krwi amylaza ggtp wyszło mi 50 norma była 40 lekarz mnie skierował na usg wyszło watroba o zaostrzonym brzegu-niepowiekszona o obniżonej echogenicznosci chciałam sie dowiedzieć co to może oznaczac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie wątroby. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.