Ważę 55 kg i mam 12 lat, chcę schudnąć. Jak to zrobić?

Ważę 55 kg, mam 12 lat. Czasem biegam ale bardzo rzadko. Zazwyczaj jem na śniadanie około 3 skibek, do szkoły biorę około 3-4 skibek na 7 godz. i zawszę kupuję jakąś drożdżówkę. Jak jem szkolne obiady, to biorę 2 skibki i nic sobie nie kupuję. Zazwyczaj piję wodę truskawkową gazowaną lub niegazowaną. W niedzielę na śniadanie jem jajka lub parówkę, mama zawsze gotuje jakiś obiad, staram się wtedy nie jeść.

12 LAT ponad rok temu

Witam,

prosiłabym Cię o podanie obecnego wzrostu. Jeśli mam określić, czy Twoja masa ciała jest adekwatna do wzrostu i wieku, muszę dysponować tą informacją. Chciałabym również, abyś spisała wszystkie produkty wraz z ilością, jakie zjadasz danego dnia. Istotne są również godziny posiłków oraz wypijane napoje (z cukrem? bez?).

Po uzupełnieniu informacji zajrzyj tu jeszcze raz i zadaj pytanie.

Pozdrawiam