WBC na poziomie 20 i leukocyty w moczu

Witam jestem w 31 tygodniu ciazy i mam kiepskie wyniki morfologii krwii WBC podwyzszone do 20. oraz leukocyty w moczu wyzsze. w sierpniu mialam lekkie podraznienie nerwu trojdzielnego ktory objawil sie delikatnym mrowieniem,paralizem lewej strony twarzy i reki.incydent jednorazowy.ponowilam wynik wraz z CRP które wyklucza infekcje. czy taki poziom WBC moze swiadczyc o zjawisku nowotworowym? doczytalam sie w internecie takowych informacji co spedza sen z powiek. pozdrawiam i dziekuje z gory

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zamiast czytać głupoty w internecie, niech się Pani wyśpi przed urodzeniem dziecka - lepiej to zrobi Pani i dziecku, które też czuje, że matka się denerwuje.
Wynik leukocytów podwyższony nieznacznie. Nie ma powodów do niepokoju, a tym bardziej do stawiania diagnozy nowotworowej.