Wciągnięty sutek u 41-latki

Od tygodnia mam wciągnięty sutek jak go wyciągnę to jakiś czas jest normalny pod wpływem zimna też sam się unosi. Jestem przerażona. Biorę luteinę od 16 dnia cyklu przez 10 dni ,żyje w stresie ,mam zmiany endometrialne w prawym jajniku czy to może mieć wpływ ?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli są to świeżo zaobserwowane zmiany to zdecydowanie wymagają szybkiego kontaktu z lekarzem. Sugeruję wykonanie USG piersi.