Wczesna ciąża i blada druga kreska na teście ciążowym

Witam, w zeszłym tygodniu test ciazowy pokazał dwie prawie takie same kreski, Robiłam rownież berety hcg z wynikiem 286, ciaza jest bardzo wczesna, 5,6 tydzien (na usg nic nie widac jesCze). Wczoraj zrobiłam test ciazowy kreska wyszła bardzo blada, dzis kolejny kreska ledwo widoczna, czy to oznacza, ze tracę te ciaze ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę oznaczyć beta hcg z krwi, jest to wynik ilościowy i pokaże czy ewentualny spadek nie jest spowodowany poronieniem. Następnie proszę udać się do ginekologa.