Wczesna miesiączka a antybiotykoterapia

Witam serdecznie mam 23 lata moje pytanie brzmi otóz we wrzesniu miałam miesiaczke i to było 6-stego w pazdzierniku równiez to był 6-sty lecz teraz dostałam 30 pażdzier,8 dni przed dodam ze mialam wczesnie dni plodne,2 miesiace temu bralam antybiotyki leczenie obejmuje kamień w nerce,nie mam bóli brzucha,dodam ze miesiaczke zawsze dostaje pare dni przed czym to moze byc spowodowane czy to moze przez te wczesniejsze dni plodne?Z gory dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przesunięcie terminu krwawienia może być spowodowane antybiotykoterapią. Nie można wykluczyć zaburzeń hormonalnych. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa