Wcześniejsze wystąpienie miesiączki i mdłości

Dzień doby mam pytanie o 3 dni zawczesnie dostalam niby miesiaczke tzn mam plamienia obrzmiale piersi Robilam dzis test i wyszedl negatywny Co to moze oznaczac prosze o odpowiedz Mdłości często oddaję mocz

Małgorzata Panek

Definitywnie rozstrzygną, czy jest Pani w ciąży, badania wykonywane z krwi. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam