Wcześniejsze wystąpienie okresu a podejrzewanie ciąży

Dzień dobry. 02.10-07.10 miałam okres i 3 i 4 dnia kochaliśmy się z partnerem. I dostałam okres 28.10-03.11 a powinnam go dostać 10 dni później. wydaje mi się miałam objawy chwilowe zawroty głowy, rzadkie chwilowe ciągnięcie/ukłucie w podbrzuszu, dzisiaj przed wstaniem z łóżka bolała mnie głowa, miałam uczucie że było mi niedobrze lekko ale to było również przez chwilę, i mam w podbrzuszu zaokrąglony leciutko brzuch niż zwykle ale mogę go wciągnąć? czy mogę podejrzewać ciążę ? Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Każdy stosunek niesie ze sobą ryzyko ciąży. W związku z czym proponuję wykonać test ciążowy, w tej chwili wynik już będzie wiarygodny.
Pozdrawiam