Wcześniejsze wystąpienie okresu i upławy o nieprzyjemnym zapachu

Witam,mam pytanie odkąd urodziłam drugiego syna miesiaczke miałam zazwyczaj co 28 dni.Teraz miałam dotac we wtorek ten co bedzie po niedzieli,a w cwartek pojawilo mi sie pomaranczowe plamienie a w pitątk miałam brazowe a dzisiaj dostałam miesiaczke i to mam taka duzą i bardzoe duże skrzepy mi schodza,w poprzednia miesiaczke tez tak miałam jak teraz.Wspomne jeszcze ze nie dawno miąłam upławy o dziwnym zapachu.Prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcja. Wskazana jest wizyta u lekarza.